PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36913}

Wydział zabójstw, Hollywood

Hollywood Homicide
5,9 10 382
oceny
5,9 10 1 10382
4,7 3
oceny krytyków
Wydział zabójstw, Hollywood
powrót do forum filmu Wydział zabójstw, Hollywood

Z komentarzy innych użytkowników widziałem, że spodziewali się jakiegoś ambitnego filmu w stylu kina nie zależnego z głębokim przesłania, itd., itp. Ja natomiast obejrzałem sobie ten filmik tak po prostu, dla relaxu. I jeśli z takim podejdziecie do niego nastawieniem to będzie się on Wam bardzo podobał. Fakt nie jest to kryminał, w którym rozwikłanie przęstępstwa ujawnia się dopiero pod koniec. Już od pierwszych chwil wiemy ktro jest tym złym. Jednak nie o to w tym filmie chodziło. Jest to przedstawiciel popularnego ostatnio gatunku (np. Bad Boys 1 i 2) łączącego ze sobą Sensację i Komedię. Akcja jest dość dynamiczna i ciekawa. Ale ważny jest przede wszystkim humor. Humor i gra czołowych postaci. Zarówno Ford jak i Hartnett spisali się świetnie. Naprawdę obaj grają swoje (jakże różne) role bardzo dobrze. Tak więc jeśli chcesz się rozerwać i obejrzeć coś lekkiego, co nie znaczy kiepskiego to POLECAM Wydział Zabójstw !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones