PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36913}

Wydział zabójstw, Hollywood

Hollywood Homicide
5,9 10 382
oceny
5,9 10 1 10382
4,7 3
oceny krytyków
Wydział zabójstw, Hollywood
powrót do forum filmu Wydział zabójstw, Hollywood

Barzo miły, przyjemy film

użytkownik usunięty

Bez głębszych, fałszywych przemyśleń, czysta rozrywka

No, ale trzeba przyznać, ze ford i hartnett zagrali fajnie, zwłaszcza śmieszne momenty w filmie. Rozrywka świetna :)

ocenił(a) film na 7
Evelyn_8

mi tez sie podobal

kati_jh

Dla mnie filmik łatwy, lekki i przyjemny :)

ocenił(a) film na 7
barbarka5_2

Film jest faktycznie lekki,łatwy i przyjemny.

ocenił(a) film na 1
lucyna63

dla mnie za lekki i za łatwy. Szkoda 2 fajnych aktorów w takim gniocie. Każda inna para mało znanych aktorów też by była wystarczająca. Słabe postacie, nie dały szansy pokazać talentu dobrym aktorom.
Daję 3 / 10

ocenił(a) film na 7
recruit

Twoja wola.

ocenił(a) film na 5
recruit

tez tak sadze... jak na taka produkcje to jest slabo... slabo rozpisane postacie i slabe sceny... to ze kilka gagow bylo udanych nie znaczy ze caly film sie sprawdzil... ktos tu aspirowal do klimatu zabojczej broni ale nawet sie nie zblizyl... ford i josh zagrali typowym dla siebie repertuarem i na prawde nie ma sie tu czym ekscytowac... zwlaszcza ze bardziej niz ich starania jest widoczny totalny brak chemii miedzy slabo napisanymi glownymi bohaterami...

ocenił(a) film na 5
michostr86

Ford wygląda raczej na profesora uniwersyteckiego a nie na starego glinę, ogólnie szału nie ma, trochę śmiesznie, trochę strzelają, ale jakoś całokształt mnie nie porwał

ocenił(a) film na 7

zgadza się, jest dobry, można nagrać kolejny film o policjantach inny niż wszytskie i ten taki jest
h.ford śmieszny :D rewlacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones