PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184083}
5,3 53
oceny
5,3 10 1 53
Uncle P
powrót do forum filmu Uncle P

OPINIA

ocenił(a) film na 7

7\10.Fajna,ciepła,typowo amerykańska komedia z czarnymi w rolach głównych.Nikt tak dobrze nie zagra w tego gatunku filmach,jak czarny aktor:)Dobrze się ogląda,prawdziwie czarne kino:)Cieplutki film,z takim poztywnym przesłaniem,można oderwać się od rzeczywistości w czasie jego oglądania.Bardzo duży minus za brak opisu filmu,przez,co nie można było się spodziewać tak naprawdę niczego dobrego po tym filmie,a ja nie lubie być w szczególności negatywnie zaskakiwany,na szczęście tu miał to zupełnie odwrotny skutek,oczywiście,jak najbardziej pozytywny.Jest tylko jednak opinia użytkownika i to z przed kilku miesięcy,co gorsza,nie zachęcająca,a wręcz przeciwnie,zupełnie odstraszająca obejrzenie filmu,tym bardziej byłem zaskoczony poztywnie po jego obejrzeniu.Widząc notę,małą ilość głosów oddanych na ten film i tylko jeden komentarz sądzę,że chyba nie jest on popularny w Polsce,tym bardziej,że od daty jego premiery upłynęło już troszkę czasu.Kolejny minus filmu,to zupełne oderwanie filmu od rzeczywistości,taki film oglądany w różowych okularach,tacy kuzyni-sponsorzy rodzin spadający nagle z księżyca z workiem pieniędzy i wypasioną limuzyną po prostu nie istnieją,ale ogólnie jednak film robi bardzo pozytywne wrażenie,jak już mnie nie znudzł,to znaczy,że jednak był dobry:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones